Emek Eğitim Kurumlari

Özel Üye Kurumun Üyeliği Bitmiştir.

Yetkili: Şükrü Demir
Tel: Üyeliği Bitmiş
Gsm: Üyeliği Bitmiş
Web Adresi: Üyeliği Bitmiş
Mail Adresi: Üyeliği Bitmiş
Facebook: Üyeliği Bitmiş

Adres: Şehit Cengiz Karaca Mah. 1042. Cad. (Eski 4. Cad.) No: 119 Öveçler

Bölge: Ankara - Çankaya

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

Emek Eğitim Kurumları olarak amacımız; 
Çocuk gelişim uzmanı ve eğitmenlerimiz eşliğinde çocukların mutlu, kendine güvenen, sağlıklı, çevreye duyarlı, kendini ve başkalarını seven aynı zamanda saygı duyan, paylaşmayı bilen uygar bireyler olarak gelişmelerini sağlamak ve gelişmelerine yardımcı olmaktır. 
-Temel ilkemiz ; "OYUN İÇİ EĞİTİMDİR" 
-Çocuklar için yaşamı öğrenme aracı olan "OYUN" , çocuğun fiziksel, psikomotor, duygusal, sosyal, zihinsel ve dil gelişiminde etkili olmaktadır. Her çocuk yetenekleri ile doğar. Bu yetenekleri ortaya çıkarmak ve gelişmelerine yardımcı olmak konusunda duyarlıyız. 
-Çocukların bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimlerini sağlamak. 
-Yaşamlarını sürdürebilir temel beceriler kazandırmak. 
-Onları ilköğretime, geleceğe hazırlamak ve desteklemek. Çocukların, sosyal, duygusal, fiziksel, zihinsel ve dil gelişimlerini desteklemek üzere tasarlanmıştır. Özel alanlarıyla modern tasarımıyla, ergonomik, fonksiyonel ve hijyenik olması da ön planda tutulmuştur. Emek Eğitim Kurumları, 2-6 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitim ve öğretim hizmeti ve yaz okulu olarak hizmet vermektedir. Yaz okulumuzda her gün farklı etkinlikler yapılmaktadır. Yüzme, binicilik, paten, drama, bowling, oyun merkezi, bahçe oyunları, çevre gezileri ve piknikler yer almaktadır. Yaz okulumuz sırasında uzman diyetisyenler tarafından oluşturulmuş menülerle sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı öğrencilerimize verilecektir. 1500 m2 kullanım alanına sahip okulumuz yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Sınıflarımızın zeminleri öğrencilerin rahatça oturup oynayabilecekleri halı ve ahşap parke ile döşenmiştir. Koridor ve merdivenlerimiz ise antibakteriyel PVC yer döşemesi ile kaplı olup, sınıf alanları 30-35m2 arasındadır. Sınıflarımızın yanı sıra müzik, piyano, görsel sanatlar, drama, satranç, jimnastik, bale ve halk dansları derslerinin yapıldığı hobi salonları, revir ve psikolog odası, tiyatro ve çok amaçlı oyun salonları, bağımsız yemek salonları bulunmaktadır. Binamızın ısı yalıtımı yapılmış olup, ısıtma ihtiyacımız kombi ile sağlanmaktadır. Ayrıca okulumuz 32 noktadan 24 saat yayın yapan kamera sistemiyle her an kayıt altına alınmaktadır. Tüm öğünlerimiz kendi bünyemizdeki endüstriyel sanayi mutfağımızda titizlikle hazırlanmaktadır. Diyetisyen kontrolünde sağlıklı beslenme programı uygulanmaktadır. Yiyecek, içecek ve temizlik malzemeleri ISO kaliteli ürünlerden seçilmektedir. Okulumuzda 07.30-18.30 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Çocuklarımız gün boyunca kendi sınıflarında, oyun odasında ve bahçede eğlenerek, öğrenmektedirler. Okulumuzda günlük, rutin yapılan etkinlikler ve bu etkinliklerin içerikleri serbest zaman, ana dil, oyun, sanat, fen-doğa, kurs ve branş ders etkinlikleri, okuma yazmaya hazırlık çalışmaları ve inceleme gezileridir. Okulumuzda İngilizce, müzik, drama, mental aritmetik, görsel sanatlar, jimnastik derslerimiz vardır. Branş derslerimizin her biri alanında uzman eğitimciler tarafından verilmektedir. Seramik, bale, satranç, halk oyunları, piyano dersleri dışında hiçbir branş dersinden ek ücret talep edilmemektedir.

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

Üyeliği Bittiğinde dolayı video Gösterilemiyor

Fiziksel İmkanlar

Hizmetler

Yabancı Dil

Spor Faaliyetleri

Sanatsal Faaliyetleri

Kulüpler

Ankara - Çankaya İLÇESİNDEKİ DİĞER Kreşler

Scroll