Yenimahalle Mor Liva Anaokulu

Özel Üye
Yetkili: Esra Karakaş
Tel: 0312 502 06 36 - 0530 500 12 93
Gsm: 0530 500 12 93
Web Adresi: www.morlivaanaokulu.com
Mail Adresi: bilgi@morlivaanaokulu.com
Facebook:

Adres: Burç Mahalesi Piri Caddesi Deniz Apt. 16/A

Bölge: Ankara - Yenimahalle

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan anaokulumuzda okulöncesi çocukları için eğitim ve öğretim hizmetleri verilmektedir. 210 m2 çim halı kaplı bahçe ve 400 metrekarelik eğitim alanı içerisinde; 35 metrekarelik etkinlik odaları, yemek salonu, oyun salonu ve her katta lavaboları ile hizmet veren kurumumuz her şey çocuklarımızın güvenlik ve konforunu esas alarak dekore edilmiştir. Okul binamız Piri caddesinde, binaya ait depreme karşı dayanıklılık raporu ,itfaiye raporu ,doğalgaz ve elektrik alarmları bulunmaktadır.
 Kurumumuzun dekorasyonunda renklerin gücünden yararlanılarak; turuncunun motivasyonu, yeşilin dinginliği, mavinin huzuru, sarının canlılığı ve morun dengeleyici gücü eğitim ortamlarına yansıtılmıştır. Güler yüzlü, şefkatli, donanımlı sevgi dolu, işini seven öğretmenlerle birlikte maksimum 18 çocukla sınırlı sınıflarda en iyi ve en güzeli öğrenmek hedefinde çocuklarımız araştırmacı, gözlemci ve üretken olma becerileri kazanır. Haftalık psikolog görüşmeleri ve aylık doktor kontrolleri yapılarak siz velilerimize gerekli durumlarda dönüşler yapılmaktadır. Okulumuzda öğrencinin yaşı ve velisinin tercihi doğrultusunda tam gün ve yarım günlük programlar uygulanır. 
Okulumuzda yaz aylarında da M.E.B. Okul Öncesi Yaz Okulu Programı doğrultusunda eğitim ve öğretim sürmektedir. 
Mor Liva Anaokulu yılın 12 ayı açıktır. Okulumuz hafta sonu ve resmi tatillerde eğitim öğretime kapalıdır. 
Çeşitli semtlere servislerimiz mevcuttur. Branş Dersleri Ve Etkinliklerimiz Anaokulumuzda müzik/ritm, tiyatro/drama, manipulatif matematik, ingilizce , satranç, aerobik, orf, ebru, seramik, dersleri haftalık ders programımızda yer almaktadır.Branş derslerimizin her biri konusunda profesyonel ve uzman eğitimciler tarafından verilmektedir. Ayrıca anaokulumuzda 
 * Sanat Etkinlikleri 
 * Fen ve Doğa Etkinlikleri 
 * Anadil Etkinlikleri 
 * Bilişsel ve Gelişim Etkinlikleri 
 * Mutfak Etkinlikler 
 * Sanat, Bilim, Kültür, Eğlence ve Meslek Temalı Geziler yapılmaktadır. 

Yaz aylarında "Yaz Okulu" programı uygulanmaktadır. Okulumuzda doğum günü kutlamaları yapılır, isteğiniz doğrultusunda palyaço, parti malzemleri , v.s. eşliğinde animasyon gösterileri yapılır.

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

Fiziksel İmkanlar

Hizmetler

Yabancı Dil

Spor Faaliyetleri

Sanatsal Faaliyetleri

Kulüpler

Ankara - Yenimahalle İLÇESİNDEKİ DİĞER Kreşler

Scroll