Smart Kids Ingilizce Anaokulu

Özel Üye
Yetkili: Pelin Özozan Yildiz
Tel: 0312 240 01 81 -
Gsm:
Web Adresi: www.smartkidsturkey.com
Mail Adresi: info@smartkidsturkey.com
Facebook:

Adres: Konutkent Mah. 2967 Sok. No: 12 (Avrupa Mah. Konutları Yanı) Çayyolu

Bölge: Ankara - Yenimahalle

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

İnsan yaşamının çok önemli olan bu dönemi için farklı ve kaliteli bir seçenek oluşturmak, bu seçeneği eli ve yüreği temiz insanların okul öncesine yatırım yapmalarını teşvik ederek, ülke geneline yaygınlaştırmaktır."

Misyonumuz
“Çoklu Zeka Kuramı ve Etkin Öğrenme yöntemlerini baz alarak; Kendisi ve arkadaşları  ile barışık, doğayı seven, mutlu bir birey olmayı başarabilen, yeteneklerinin farkına varabilen çocuklar yetiştirmek.” 

Vizyonumuz
Çağdaş eğitim yaklaşımlarını uygulayarak Türk Milli Eğitimine ve insanlığa hizmette örnek bir okul öncesi eğitim kurumu olmak.
Öğrencilerimizin önlerinde uzanan eğitim yaşantılarındaki başarılarında SmartKids Anaokullarından aldıkları eğitimin temel teşkil ettiğini görmek ve bununla gurur duymak istiyoruz.

Ana sınıfımızda, çocuklarımızın sosyal çevreye uyum sağlayabilmeleri için gerekli olan, müzik, beden eğitimi, İngilizce, Branş gibi etkinlikler branş öğretmenleri gözetiminde uygulanmaktadır. Amacımız, çocuklarımızın bilişsel, bedensel ve ruhsal bakımdan gelişmeleri, sağlam kişilik özelliklerine sahip olmaları, kendilerine güvenmeleri, çevrelerine uyum sağlayabilmeleri, sevecen ve saygılı bireyler olarak yetişmeleridir.

Okulumuz bu nitelikli eğitimi kendi vizyonu çerçevesinde bir aile sıcaklığı ortamında vermektedir. Mezunlarımızın gelecekte SmartKids'li olmaktan mutlu olacaklarına, yüreklerinin bir köşesinde okulumuzda geçirdikleri güzel günleri anımsayacaklarına inanmaktayız. Bizler de yarınlarımızın ışıkları olan öğrencilerimizin başarılarını gururla izleyeceğimize eminiz.

Okul öncesi dönemi, öğrenmeye ilgi uyandırma safhası olduğu için, büyük önem taşımaktadır. Bunun bilinci ile 5 - 6 yaş grubu çocuklarımızı ilköğretime hazırlamak, sağlıklı bir eğitim - öğretim hayatının temellerini atmak, ana hedefimizdir. Çocuklar, tecrübeli öğretmenlerin gözetiminde ilgi, sevgi, sabır, anlayış ve hoşgörü ile, sıcak bir aile ortamında şefkat ve umutla geleceğe hazırlanmaktadır. Bütün bunların sonucu olarak, mutlu bir ortamda eğitim ve öğretim imkanı bulan çocuklar, yeteneklerine göre yönlendirilmekte ve gelecek için sağlıklı temeller atılmaktadır.

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

Fiziksel İmkanlar

Hizmetler

Yabancı Dil

Spor Faaliyetleri

Sanatsal Faaliyetleri

Kulüpler

Ankara - Yenimahalle İLÇESİNDEKİ DİĞER Kreşler

Scroll