Aykan Kolej Anasinifi - Gaziosmanpaşa


Yetkili: Sinem Uludamar - Candan Kaya
Tel: 0312 437 16 00 - 0312 437 32 01
Gsm:
Web Adresi: www.aykan.k12.tr
Mail Adresi: info@aykan.k12.tr
Facebook:

Adres: Nenehatun Cad. No 109

Bölge: Ankara - Çankaya

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

24 öğrenci ile sınırlandırılmış özel derslikleri, seçkin sıra arkadaşları, her biri kendi alanında uzman öğretim kadrosu, akıllı tahta ve bilgisayarlı eğitim sistemi, yabancı dil eğitimi için oluşturulan özel donanımlı sınıfları, sürekli geliştirdiğimiz laboratuarları ile Aykan, çocuklarımızın en iyi donanımlarla eğitimlerini sürdürme olanağı sağlamaktadır.

Öğrencilerimizin spor dallarında da gelişimlerini ilerletmek amacı ile kampüsümüzde olimpik yüzme havuzu, tenis kortu, fitness center, spor tesisleri (mini futbol sahası, açık ve kapalı basketbol sahaları), oyun alanları, duşlar, konferans ve tiyatro salonu, kafeterya gibi imkanlar bulunmaktadır.
 
Türkçe ve İngilizce yayınların bulunduğu zengin kaynaklı, İncek Kütüphanemiz öğrencilerimizin kullanımına her zaman açıktır ve onları okuyan, araştıran bireyler olmak için özendirmeye devam edecektir. 
 
Bir doktor ve bir hemşire yönetiminde tam teşekküllü revirlerimiz hizmet vermektedir. Oluşturduğumuz deneyimli Psikolojik Danışmanlık Ünitemiz Psikiyatrist, Psikanalist Dr Ülkü Gürışık başkanlığı altında çocuklarımızı düzenli olarak takip ederek onlara gerekli yardımı ve desteği veli-idare işbirliği içinde vermeye özen göstermektedir.
 
Okulumuzda ezbere son veren çağdaş eğitim yöntemlerinin tümü uygulanmaktadır. Öğrenciler, sebep - sonuç ilişkilerine hayali değil, ellerindeki somut materyallerle (araçlarla) ulaşabilmektedirler.
 
Gözlem-İnceleme-Gezi ağırlıklı öğretim etkinlikleri, modern ders araçlarıyla desteklenmektedir. Düşünme yöntemleri, sınama-yanılma-deneme metotları ile öğretilmektedir.
 
Öğretim materyalleri öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Öğretmen, öğrencilerin istemleri doğrultusunda rehber ya da asistanlık görevini üstlenmektedir.
 
Demokratik bir ortamda eğitim alan öğrencilerimiz; soru sormakta, yargılamada yetkin, mutlu, sosyal ilişkilerde düzeyli ve geleceğe güvenle bakmaktadırlar.

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

Fiziksel İmkanlar

Hizmetler

Yabancı Dil

Spor Faaliyetleri

Sanatsal Faaliyetleri

Kulüpler

Ankara - Çankaya İLÇESİNDEKİ DİĞER Kreşler

Scroll