Beylikdüzü Uçan Balon Çocuk Evi Anaokulu


Yetkili: Uçan Balon
Tel: 0212 871 04 49 -
Gsm: 0555 300 95 00
Web Adresi: www.ucanbalon.com.tr
Mail Adresi: beylikduzu@ucanbalon.org
Facebook:

Adres: Cumhuriyet Mah. Çoruh Sk. No:22 Beykent

Bölge: Istanbul Avrupa - Beylikdüzü

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

Uçan Balon, 1994’den bu yana okulöncesi eğitimde fark yaratan, çağdaş bir eğitim anlayışı benimsiyor. Çok yönlü eğitim materyalleri ile donatılmış güvenli, sağlıklı ve özgür sınıf ortamlarında her öğrencinin bireysel farklılıkları dikkate alınır ve tüm etkinlikler buna göre planlanır. 

Kendine güveni olan, başkaları ile olumlu iletişim kurabilen, problem durumlarında farklı çözüm yolları üreten, kendi öğrenme sorumluluğunu üstlenmiş, empati, işbirliği, paylaşma, saygı, barış gibi değerlere sahip öğrenciler yetiştirmek programımızın odak noktasıdır. EKLEKTİK bir Eğitim yöntemi benimsiyoruz. Türk kültürüne, eğitim sistemi ve aile yapısına uyarlanmış Uçan Balon'a özgü Eklektik bir yöntemi yıllar içerisinde oluşturduk. Bu sistem dinamik bir süreçten oluşuyor. 

Dünyada ve ülkemizdeki yeni oluşumlarla, yeni eğitsel metod ve uygulamalarla yeniden şekilleniyor, ancak ana tema, prensipler korunuyor. Böylece Uçan Balon'da eğitim ve yönetim modelimizi geleceğin koşullarına uygun planlama olanağına kavuşuyoruz. Modern ama özünü bilen, yoğun ama yormayan, eğlendirirken öğreten, eğitimi sevgiyle yoğuran ülkemize has bir yöntemle süreç gayet güzel işliyor. 

Eklektik yöntem gücünü ağırlıklı olarak Uçan Balon'un 17 yıllık deneyimlerinden, Reggio Emilia, GEMS, Çoklu Zeka ve High Scope'tan alıyor.

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

Fiziksel İmkanlar

Hizmetler

Yabancı Dil

Spor Faaliyetleri

Sanatsal Faaliyetleri

Kulüpler

Istanbul Avrupa - Beylikdüzü İLÇESİNDEKİ DİĞER Kreşler

Scroll