Beylikdüzü Sevgi Çemberi Anaokulu


Yetkili: Sevgi Çemberi
Tel: 0212 873 11 26 -
Gsm: 0555 965 51 53
Web Adresi: www.sevgicemberianaokulu.com
Mail Adresi: info@sevgicemberianaokulu.com
Facebook:

Adres: Barış Mah.,Eğitim Vadisi Bulvarı (Atatürk Bulvarı), Gülka Villaları No:13

Bölge: Istanbul Avrupa - Beylikdüzü

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

İnsanoğlu doğumunda itibaren sürekli değişim ve gelişim içindedir.Toplumlar bireylerden oluşur.Bireylerin eğitiminin ,gelişiminin temel taşı aile ve okuldur.Ailenin ve okulun verdiği eğitim,çocuklarımızın topluma yararlı bireyler ya da kaybedilmiş bireyler oluşunu etkiler.Çocuk bir hamura benzer.Özel Sevgi Çemberi Anaokulu olarak bu hamuru şekillendirmede eğitimin ne derece önemli olduğunun bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Çocuklarımızın psiko-motor , bilişsel ,dil , duygusal gelişim alanlarına ,ilgi ve ihtiyaçlarına uygun, verimli, öğrencilerin okulda geçirdikleri zaman göz önüne alınarak, çocukların gereksinimlerini karşılayacak şekilde hazırlanan okulöncesi eğitim programımız ‘Her Çocuk Özeldir’ ilkesini temel alır.
Bu bağlamda kurumumuzda okul öncesi alanda evrensel kabul edilen Çoklu Zeka Teorisi‘nden yararlanılmaktadır. Öğrencilerimizin Eleştirel Düşünme Becerilerini geliştirerek, yaratıcı düşünmeyi yaşam biçimi haline getirmeyi, Değerler Eğitimi ile evrensel etik, estetik ve erdemleri kazandırmayı amaçlamaktayız.
 Hedefimiz Çocuklarımızı kendisiyle ve yaşadığı çevreyle barışık, özgüven sahibi, sorumluluk duygusu gelişmiş, seçim yapıp karar alabilen, edindiği bilgi ve becerileri gerçek hayatta da kullanabilen, ulaştığı sonuçları değerlendiren, iş birlikçi ve girişken, toplumsal değerleri içselleştirmiş, saygılı, mutlu, hoşgörülü, yeteneklerini keşfetmiş, üretken, kişilikli, iyi ahlaklı, etik değerlere sahip, çağını yakalamış bireyler olarak yetiştirerek, her birini yarının SEVGİ KAHRAMANLARI yapabilmektir.

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

Fiziksel İmkanlar

Hizmetler

Yabancı Dil

Spor Faaliyetleri

Sanatsal Faaliyetleri

Kulüpler

Istanbul Avrupa - Beylikdüzü İLÇESİNDEKİ DİĞER Kreşler

Scroll