Uçan Balon Anaokulu Ve Etüt Merkezi

Kurumun Üyeliği Bitmiştir.

Yetkili: Merih Lakerta
Tel: Üyeliği Bitmiş
Gsm: Üyeliği Bitmiş
Web Adresi: Üyeliği Bitmiş
Mail Adresi: Üyeliği Bitmiş
Facebook: Üyeliği Bitmiş

Adres: 1427. Cadde, 1508. Sokak, No: 29, 100. Yıl

Bölge: Ankara - Çankaya

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

Eğitim işine 1994 yılında başladık. Bizi biz yapan ilkelerimizden hiç taviz vermedik. Hayatın temelleri üzerinde yükselen çocuk merkezli bir yapı oluşturduk.
Osman Bilge- E.Aysan Doğaner

Anne babalarımıza, öğretmenlerimize ve çocuklarımıza karşı şeffaf bir yönetim sergiledik. Eğitimin okulda bitmediği bilinciyle ailelerimizle her zaman etkin bir iletişim kurduk. 

Eğitim modelimizi geleceğin koşullarına uygun planladık. Modern ama özünü bilen, yoğun ama yormayan, eğlendirirken öğreten, disiplini sevgiyle yoğuran, ülkemize has bir yöntem geliştirdik.. 
Çocuklarımızı işimizin merkezi olarak gördük. Uzmanların deneyimini gençlerin enerjisi ile buluşturduk. Çocuklarımızı sağlıklı büyütmeyi, yaşayarak öğretmeyi amaçladık. İletişim becerilerini geliştirmelerini, liderlik vasıflarını öne çıkarmalarını sağladık. Yaratıcı, özgüvenli Uçan Balon’lu çocuklar şimdi üniversiteli oldular.

Uçan Balon işletme sistemini yüksek standartları olan, kolay yönetilen, etkin pazarlanan, uzman kadroyla çalışan, karlı işleyen bir hale getirdik. Sektörümüzde birçok ilki gerçekleştirdik. Makul fiyatla eksiksiz eğitim verilebildiğini gösterdik.

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

Üyeliği Bittiğinde dolayı video Gösterilemiyor

Fiziksel İmkanlar

Hizmetler

Yabancı Dil

Spor Faaliyetleri

Sanatsal Faaliyetleri

Kulüpler

Ankara - Çankaya İLÇESİNDEKİ DİĞER Kreşler

Scroll