Bicirik Çocukevi

Kurumun Üyeliği Bitmiştir.

Yetkili: Serap Var
Tel: Üyeliği Bitmiş
Gsm: Üyeliği Bitmiş
Web Adresi: Üyeliği Bitmiş
Mail Adresi: Üyeliği Bitmiş
Facebook: Üyeliği Bitmiş

Adres: Hoşdere Cad. 10 A Yukarı Ayrancı

Bölge: Ankara - Çankaya

Kategori: Anaokulu, Yazokulu, Kreş

 Okulu yaşama hazırlık sürecinden çok, okulu yaşamın ta kendisi haline getirmeyi amaçlayan eğitim personelimiz, tamamı  ile çocuk gelişimi ve eğitimi, psikoloji, Pedagoji  bölümlerinde eğitim almış prensipli, bilgili ögretmenlerden oluşmuştur.
 
  Çocuklarımıza etkin bir çevre, hijyenik fiziksel ortam sağlayan yardımcı personelimizle her şey sizin gönül rahatlığı ile çocuklarınızı bizlere emanet etmeniz için düşünülmüştür.
 
  OKULUMUZUN BÖLÜMLERINI TANIYALIM
  Bıcırık Yuva 0-2 yaş, 2-3 yaş, 4-5 yaş ve 5-6 yaş gruplarından oluşan, çocuklarımızın ilgi ve ihtiyaçlarına göre düzenlenen, sağlıklı ve olumlu fiziksel ortamdan oluşan sınıflardan oluşmuştur.
 
  Geniş ve hijyenik koşullardaki yemek salonumuz, yazın etkinliklerimizin büyük bir bölümünü gerçekleştirdiğimiz, resim yaptığımız, piknik yaptığmız, oyun saatlerini birlikte geçirdiğimiz, güvenli bir yapıya sahip oyun parkımız, bir ana okulu bahçesinde olması gereken kum alan, çim alan, dinlenme bölümü ve oyun bölümlerinden oluşmaktadır. 
 
  Eğitim öğretim faaliyetlerimiz için ayrıca düşünülmüş olan Drama ve Müzik salonumuz, el becerilerimizin geliştirilmesi için içinde ihtiyacımız olan bütün materyallerin olduğu atölyemizde okulumuz bölümleri arasındadır.

Firma Hakkında yorum bulunamadı.Firma hakkında ilk yorumu siz yapmak istermisiniz ?

Yorum Yap

Üyeliği Bittiğinde dolayı video Gösterilemiyor

Fiziksel İmkanlar

Hizmetler

Yabancı Dil

Spor Faaliyetleri

Sanatsal Faaliyetleri

Kulüpler

Ankara - Çankaya İLÇESİNDEKİ DİĞER Kreşler

Scroll