Son Firmalar

Yaz Çocuk Etkinliği Legoland Dicovery Center

Forum İstanbul’un kalbinde bulunan, çocuklar için tasarlamış yeni eğlence merkezi LEGOLAND
Dünya genelinde İngiltere, Almanya, Japonya, Amerika ve Kanada’da olmak üzere 5 ülkenin 12 şehrinde yer alan Legoland Discovery Centre 2015 yazında İstanbul’da
2015 yaz aylarında açılacak olan Legoland Discovery Centre İstanbul “Master Model Builder” olarak çalışmak isteyen 18 yaşın üzerindeki adaylar için bir yarışma düzenlemiş. Yarışmacılar bu yarışmada LEGO® parçaları ile kısıtlı bir zaman içerisinde, belli temalarda binlerce LEGO® parçasını bir araya getirecek. Yarışmanın birincisi Master Model Builder olarak LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’da tam zamanlı olarak çalışmaya başlayacak. Brick Factor ücretsizdir ve halka açıktır. Gelip izlemek için bilet gerekmez!
Yarışmayı izlemeye gelen çocuklar ise gün boyu Lego® Çocuk Oyun Alanı’nda eğlenebilir ve farklı sürpriz aktivitelerle etkinliğin tadını çıkarabilir.
Birçok farklı bölümden oluşacak Legoland Discovery Centre İstanbul’da “Krallık Macerası” ve “Merlin’in Çırağı” bölümlerinde çocuklar macera dolu bir gezi yapabilecekler, 4D sinema salonu da bulunan mekanda İstanbul’un ve dünyanın sembol yapılarının inşa edileceği “Miniland” ve Lego parçalarının yapım sırrını anlatan bir lego fabrika turu olacak. Küçük ziyaretçiler için büyük lego parçalarından oluşturulan lego çiftliği, Olivia’nın evi ile lego friends, süngerden yapılma lego parçalarının ve tırmanma alanlarının bulunduğu oyun alanı, parti odaları, kafe ve lego satış mağazası da yer alacak.